English
 

BASIN

BASIN BÜLTENİ
OCAK 2014

SU ÜRÜNLERİ FUARI ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR...

Türkiye’nin tek su ürünleri fuarı Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı, 05 - 07 Haziran 2014 tarihlerinde, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda, Avrasya Fuarcılık tarafından organize edilecektir. 

Future Fish Eurasia 2014 Fuarı’nda, 11.000m²’lik alanda, 300ün üzerinde yerli ve yabancı firma, en yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecektir. 2014 yılında 7. edisyonu organize edilecek olan fuar, sadece ülkemizin değil, bölgemizin de en önemli ve etkili uluslararası su ürünleri organizasyonlarından biri haline gelmiştir. Yerli ve yabancı birçok yayın organında ve dünyanın dört bir yanında düzenlenen uluslararası fuarlarda tanıtılarak, katılımcı ve ziyaretçi sayısını her yıl artıran Future Fish Eurasia Fuarı, Türk su ürünleri sektörünün gelişiminde, markalaşmasında, su ürünleri tüketiminin ve ihracatının artırılmasında katkılar sağlamaya devam edecektir. 

Future Fish Eurasia Fuarı, başta T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ege İhracatçı Birlikleri ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG) olmak üzere, sektörün tüm dernek, birlik, kurum ve kuruluşlarının, lider firmalarının, üniversitelerin ve basının tam desteği ile organize edilmektedir. Fuar satış ve tanıtım çalışmalarının başlamasından kısa bir süre sonra, alanın büyük kısmı hızla dolmaya başlamıştır. Bu nedenle, Future Fish Eurasia 2014 Fuarı’na katılmayı planlayan firmaların, diledikleri konum ve metrajla fuarda yer alabilmek için vakit kaybetmeden standlarını rezerve etmeleri önerilmektedir.

 

 
Web Tasarım


KatılımcıZiıaretçiFuar AlanıBasınLojistikKonaklamaSponsorlarGaleriİletişim Katılımcı Ziıaretçi Fuar Alanı Basın Lojistik Anasaıfa