English
 

BASIN

BASIN BÜLTENİ
MART 2014

SU ÜRÜNLERİ FUARI HAZİRAN'DA KAPILARINI AÇACAK

Türkiye’nin tek su ürünleri fuarı Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı, 05 - 07 Haziran 2014 tarihlerinde, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda, Avrasya Fuarcılık tarafından organize edilecektir.
Future Fish Eurasia 2014 Fuarı’nda, 11.000m²’lik alanda, 300ün üzerinde yerli ve yabancı firma, en yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecektir. 2014 yılında 7. edisyonu organize edilecek olan fuar, sadece ülkemizin değil, bölgemizin de en önemli ve etkili uluslararası su ürünleri organizasyonlarından biri haline gelmiştir. Su Ürünleri Sektörü’nü bir çatı altında toplayacak fuarda, su ürünleri işleme firmaları, ihracatçıları, balık çiftlikleri taze ve işlenmiş su ürünlerini sergileyeceklerdir. Fuarda ayrıca; yem ve otomatik yemleme sistemleri, akuakültür ekipmanları, su ürünleri işleme ve ambalaj makinaları, soğutma sistemleri, buz makinaları, aşı, ilaç ve dezenfektanlar gibi su ürünleri sektörünün ihtiyaç duyduğu geniş bir ürün yelpazesi de ziyaretçilerle buluşacaktır.
Future Fish Eurasia Fuarı, başta T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ege İhracatçı Birlikleri ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG) olmak üzere, sektörün tüm dernek, birlik, kurum ve kuruluşlarının, lider firmalarının, üniversitelerin ve basının tam desteği ile organize edilmektedir. Future Fish Eurasia 2014 Fuarı’na katılmayı planlayan firmaların vakit kaybetmeden stantlarını rezerve etmeleri önerilmektedir.

 

 
Web Tasarım


KatılımcıZiıaretçiFuar AlanıBasınLojistikKonaklamaSponsorlarGaleriİletişim Katılımcı Ziıaretçi Fuar Alanı Basın Lojistik Anasaıfa