English
 

BASIN

BASIN BÜLTENİ
HAZİRAN 2015

FUTURE FISH EURASIA FUARI HAZİRAN 2016’da…

Türkiye’nin tek su ürünleri fuarı olan Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı, 2 - 4 Haziran 2016 tarihleri arasında, Fuar İzmir'de, Avrasya Fuarcılık tarafından organize edilecektir. 

2016 yılında 8.’si düzenlenecek olan Future Fish Eurasia Fuarı’nda, su ürünleri işleme firmaları, ihracatçıları, balık çiftlikleri taze ve işlenmiş su ürünlerini sergileyeceklerdir. Fuarda ayrıca; yem ve otomatik yemleme sistemleri, akuakültür ekipmanları, su ürünleri işleme ve ambalaj makinaları, soğutma sistemleri, buz makinaları, aşı, ilaç ve dezenfektanlar gibi su ürünleri sektörünün ihtiyaç duyduğu geniş bir ürün yelpazesi de tanıtılacaktır.

Future Fish Eurasia Fuarı uluslararası bir ihtisas fuarı olarak, su ürünleri sektörü profesyonellerini bir çatı altında toplayıp, sektördeki en yeni gelişmelerin tanıtıldığı, sorunların tartışıldığı ve çözüm önerilerinin sunulduğu, mevcut ilişkilerin geliştirilerek yeni iş bağlantılarının kurulduğu son derece verimli bir platformdur. Uluslararası başarısını ve etkinliğini tescillemiş olan Future Fish Eurasia Fuarı, sadece Türkiye'nin değil, bulunduğumuz bölgenin de en önemli organizasyonlarından biri haline gelmiştir.

Su Ürünleri Tanıtım Grubu ve Ege İhracatçı Birlikleri başta olmak üzere, tüm sektörün tam desteği ile organize edilen Future Fish Eurasia Fuarı, balık tüketiminin ve ihracatının artırılarak, Türk Su Ürünleri gelişiminde lokomotif olma görevini sürdürecektir.

Future Fish Eurasia 2016 Fuarı ile ilgili ayrıntılı bilgi için, 0212 347 10 54 numaralı telefondan ya da info@eurasiafairs.com mail adresinden Avrasya Fuarcılık ile irtibat kurabilirsiniz.

 
Web Tasarım


KatılımcıZiıaretçiFuar AlanıBasınLojistikKonaklamaSponsorlarGaleriİletişim Katılımcı Ziıaretçi Fuar Alanı Basın Lojistik Anasaıfa